Sunucu: Takım Lideri

Şu iki şeyi yapmak isteyen biri için:

 1. Takım içerisinde İngilizce sunum becerilerini geliştirmek.
 2. Yazma, görüşme ve konuşma yoluyla bir sektör için bir vizyon yaymak.

575 ABD Doları/ay + KDV (uygulanabildiği yerde) x 3 ay Not: Üç aylık dönem için peşin ödeme yapmanız halinde %11 indirim alabilirsiniz

Paket içeriği: “Sunucu: Yoğun” konusuna dahil her şey artı:

Daha fazla ayrıntı için SSS bölümüne bakın.

Sunucu: Yoğun

Sunum becerilerini ön plana çıkaran uluslararası bir organizasyonda yükselmek için ekstra, yoğun rehberliğe ihtiyaç duyan öğrenci için.

350 ABD Doları/ay + KDV (uygulanabildiği yerde) x 3 ay Not: Üç aylık dönem için peşin ödeme yapmanız halinde %11 indirim alabilirsiniz

Paket içeriği: “Sunucu: Pro” konusunda dahil her şey artı:

Daha fazla ayrıntı için SSS bölümüne bakın.

Sunucu: Pro

Sunum becerilerini ön plana çıkaran uluslararası bir organizasyonda yükselmek isteyen öğrenci için.

275 ABD Doları/ay + KDV (uygulanabildiği yerde) x 3 ay Not: Üç aylık dönem için peşin ödeme yapmanız halinde %11 indirim alabilirsiniz

Paket içeriği:

 • Mevcut sunum iş akışlarınızda ikna edici sunum ilkelerinin (Köpekle Konuşma, İlk Üç Soru vb.) uygulanmasına odaklanan ayda dört adet olmak üzere 60 dakikalık bire bir online ders (örneğin, Skype veya Zoom).
 • Sunum yeteneğinizi geliştirecek zenginleştirilmiş kelime dağarcığını kullanarak günlük konuşma alışkanlığı kazanmanızı sağlamak için günlük konuşma/yazma konusunda yönlendirme ve geri bildirim.
 • Çalışma saatleri süresince Soru-Yanıt şeklinde yardım.

Daha fazla ayrıntı için SSS bölümüne bakın.

Dil Öğrencisi

Uluslararası durumlarda kendinden emin bir şekilde konuşmak ve yazmak isteyen öğrenci için.

200 ABD Doları/ay + KDV (uygulanabildiği yerde) x 3 ay Not: Üç aylık dönem için peşin ödeme yapmanız halinde %11 indirim alabilirsiniz

Paket içeriği:

 • Ayda sekiz adet 60 dakikalık bire bir online ders (örneğin Skype veya Zoom üzerinden).
 • Zenginleştirilmiş kelime dağarcığını kullanarak günlük konuşma alışkanlığı kazanmanızı sağlamak için günlük konuşma/yazma konusunda yönlendirme ve geri bildirim.
 • Çalışma saatleri süresince Soru-Yanıt şeklinde yardım.

Daha fazla ayrıntı için SSS bölümüne bakın.

Hangi paketi satın aldığınız önemli değil, bütün eğitimlerimizde, acil durumlarınızda size İngilizce destek sağlıyoruz. Eğitim süresince sadece online derslerle sınırlı kalmıyoruz. Acil İngilizce desteğe ihtiyacınız olduğunda tek yapmanız gereken bize telefon, email veya Whatsapp ile ulaşmak. Ve bu hizmet tamamen ÜCRETSİZ.

Mesela, işyerinizde yöneticinizden gelen, acil cevaplanması veya tercüme edilmesi gereken çok önemli İngilizce mailler olabilir ya da çok önemli bir toplantı öncesinde, hazırladığınız İngilizce sunumunuzda, gramer hatalarınızın düzeltilmesi konusunda desteğe ihtiyacınız olabilir. Ya da İngilizce bir telefon görüşmesi yapmanız gerekiyor ve bunun için hazırlanıp, pratik yapmanız gerekiyor. Bu tip sorunlarınıza bir sonraki Online dersimizi beklemeden, anında İngilizce destek sağlıyoruz. Bizi aramanız veya mesaj göndermeniz yeterli. Biz sadece dersler sırasında değil, her zaman İngilizce destek için hazırız. Bizi aramanız veya mesaj göndermeniz yeterli. Biz sadece dersler sırasında değil, her zaman İngilizce destek için hazırız.

Katılmak:

1. Giriş anketini doldurun.
2. SSS bölümünü okuyun.
3. Giriş çağrısını yapın .

Gelenek

Daha spesifik ihtiyaçları olan müşteri için yukarıdaki paketler ele alınmaz.

Örnekler:

 • CFO’nuzu ve CMO’nuzu Aberdeen ile yapacağınız toplantılara hazırlamak istiyorsunuz.
 • Dilediğiniz bir deste hazırlamak ve yönetim kurulu üyelerini bankalara sunabilirsiniz.

Fiyatlar tipik olarak proje başınadır, müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenir ve 10.000 ABD Doları ile 30.000 ABD Doları arasında değişir.

İçerebilir:

 • Özel, profesyonelce tasarlanmış slayt güvertesi.
 • Slayt destesi sunmak için alıştırma oturumları.
 • Beklenen sorulara yazılı yanıtlar.
 • Toplantı sonrası takip stratejisi ve uygulaması.
 • Beklentilerine yönelik üçüncü taraf araştırması.

Krause English müşterileri aşağıdaki gibi şirketlerin yöneticileridir:

Krause English kurumunun müşterileri ve bizi seçme nedenleri:

Yurtdışındaki müşterilerle daha kendinden emin bir şekilde konuşmak isteyen bir CEO.

Üç ayda bir düzenlenen konferans görüşmelerinde ve yatırımcılarla toplantılarda daha iyi varlık göstermek isteyen bir CFO.

Yurtdışındaki ekip üyeleriyle daha iyi iletişim kurmak isteyen bir yönetici.

Başka bir ülkedeki iş olanaklarını genişletmek isteyen bir ticari analist.

Müşterileriyle doğrudan iletişim kurabilmek isteyen bir ihracatçı.

Avantajlar hakkında daha geniş bilgi:

Ne aşamada olduğunuzu bilin

İlerlemenizi takip edin ve hedeflerinize ne zaman ulaşacağınızı öğrenin.

Zamanınızı daha verimli kullanın

Elli tane konuyu birden öğrenmekle uğraşmaktan bunalmış olabilirsiniz. Veya profesyonellerin size en az çabayla en fazla faydayı sağlayacak birkaç şeyi belirtmesine izin verebilirsiniz. Sizce hangisi daha kolay olurdu?

Profesyonellerle işbirliği yapın

Derslerde, özellikle ihtiyacınız olan her şey üzerinde çalışıyoruz: konuşma pratiği, söz dağarcığı için alıştırmalar, sunum alıştırmaları.

Bunu 10 yılı aşkın bir süredir yapıyoruz, bu nedenle neyin işe yaradığını ve size mümkün olan en kısa sürede neyin sonuç vereceğini biliyoruz.

Daily speaking prompt

Dil bir alışkanlıktır, üzerinde düşünmediğiniz, kendiliğinden kullandığınız bir şeydir. Anadili İngilizce olanların nasıl bu kadar akıcı konuştuğunu düşünüyorsunuz? O dili her gün kullandıkları için.

Ve bu alışkanlığı oluşturmak için dili çok fazla kullanmanıza da gerek yok. Günde beş ila on dakika genellikle yeterlidir.

Bu nedenle, her gün size genellikle basit bir soru biçiminde kısa bir sesli uyarı gönderiyoruz.

Yanıtla düğmesine basıp bilgisayarınıza veya telefonunuza birkaç dakika konuşuyorsunuz ve gönder düğmesine tıklıyorsunuz. Bunu aldıktan sonra önerilerle size geri dönüyoruz ve ertesi gün süreç tekrarlanıyor. Ne de olsa bir alışkanlık oluşturmaktasınız!

Yönetici sunumu koçluğu [Presenter and Team Leader levels]

Kendinizi ifade etmek için kullanacağınız kelimeleri ve görselleri güncelledik.

Yönetim kurulu veya önemli müşterilerle yapacağınız toplantılara hazırlanmak için bir mükemmel yol daha!

Konuşma ve makale yazma [Team Leader level]

Sektörünüzde bir lider olarak insanlar sık sık sizin görüşlerinize başvuruyor olmalı.

Fikirlerinizi alıyoruz, kelimeleri biraz geliştiriyoruz ve sizin yazdıklarınıza benzer şekilde kâğıda döküyoruz. Sizin üslubunuzu değiştirmiyor, ancak biraz daha iyi, daha zarif ve daha akıcı hale getiriyoruz.

Buna “hayalet yazarlık” veya “gölge yazarlık” adı verilmektedir. Fikirler sizindir, sadece onları biraz rafine ederiz ve siz konuşmanızı yaparken veya makaleniz dünyaya yayılırken gölgeler arasına çekiliriz.

Takım üyelikleri [Team Leader level]

Çok mu meşgulsünüz? Program yapmanız mümkün değil mi? Anlıyoruz. Müşterilerimizin çoğu bu durumda. Çözüm nedir? Hesabınıza birden fazla kişi koyun. Sadece bir yerine iki veya üç kişiyle çalışırız.

Her hafta bir oturum yerine bir kişi bir hafta, diğeri öbür hafta katılır. Bu kişilerden birinin başını kaldıracak vakti kalmamışsa ötekiler devreye girip birden çok oturuma katılabilir.

Oturumlar arasında herkes diğerlerinin yaptıklarından fayda sağlar. Konuşma istemleri ve geri bildirimler ne olacak? Herkese sağlanır. Konuşma yazma ve sunum eğitimi? Herkese sağlanır.

Böylece bütün ekibiniz veya organizasyonun farklı kademeleri bu hizmetten yararlanmış olur.