Krause English Nedir?

Krause English, iki farklı eğitim kombinasyonundan oluşan dijital bir okuldur. Kategoriler: 1) İngilizce Eğitim Programları 2) İngilizce Sunum Teknikleri Eğitimleri.

2006’da sadece Dil Eğitim Programlarımızla hizmet vermeye başladık. Fakat yıllar geçtikçe, İngilizce Sunum Tekniklerinin de müşterilerimizin kurumsal kariyerlerinde geliştirmeleri gereken en önemli unsurlardan biri olduğunu saptayınca, bu alanda da eğitimler vermeye başladık.

Eğer herhangi bir seviyede İngilizce Eğitim almak istiyorsanız, kişiye özel, her seviyede, her detay düşünülerek hazırlanmış paket programlarımız mevcut. Ayrıca, İş İngilizcesi kapsamında da, Sunum Teknikleri (İş Görüşmesi öncesi hazırlık, Sunum Hazırlama ve Topluluk Önünde Konuşma) konularında da eğitimler vermekteyiz.

Eğitim paketlerinizi saat bazında mı yoksa İngilizce destek bazında mı satın almış oluyorum?

Krause English olarak saat bazında hizmet vermiyoruz. Bizden aylık abonelik sistemiyle, İngilizce destek satın almış olursunuz. Cambly ve diğer dil okullarında saat ücretiyle hizmet satın alıyor ve bu süre içinde size yardımcı olabileceklerini umuyorsunuz. Biz, çok daha farklı ve ayrıcalıklı bir sistemle çalışıyoruz.

Zoom derslerini çok faydalı buluyorsanız, aylık aboneliğiniz süresince dilediğiniz kadar Zoom dersi yapabiliyoruz. İsterseniz hergün videokonferans ile görüşebiliriz.

Eğitimlerimiz süresince yaşadığımız birkaç örnek verelim:

Şirket yöneticisi bir müşterimiz, akşam saat 9’da bizi arayarak, ertesi gün TV’de vereceği bir röportaja hazırlanmak için İngilizce pratik yapmak istediğini belirtti. Anlık bir Zoom toplantısını hemen planladık. Acil İngilizce desteğimizi sunmuş olduk.

Havaalanında uçağını bekleyen başka bir müşterimiz ise, uçaktan iner inmez katılacağı bir toplantı öncesinde son bir İngilizce tekrar yapmak istediğini belirtti ve hemen Havaalanında anlık bir ders planlayarak kendisine destek olduk.

Özet olarak, bizden saat ücreti bazında Zoom dersi satın almıyorsunuz. Aylık abonelik ücreti ödeyerek, alanında uzman Sunum koçlarına ve İngilizce öğretmenlerine sorununuzu teşhis edip, size özel çözümler üretmelerini sağlıyorsunuz. Zoom dersleri bu araçlardan sadece biri. 1 ay boyunca verilecek dinleme-konuşma (voice recordings), yazma, okuma, araştırma ödevleri eğitim sistemimizin bütününü oluşturmaktadır.

Saat ücretiniz nedir?

Saat ücretiyle çalışmıyoruz.

Müşterilerimiz, aylık sabit ödeme yaparlar. Böylece ay boyunca verilen hizmetlere ekstra ücret ödemek zorunda kalmazlar.

Krause English'in, diğer Online Eğitim platformlarından ne farkı var? Eğitimlerinizi farklı kılan ne?

Eğitim hizmetlerimizi, sadece Online ders saatleriyle sınırlandırmıyoruz.

Mesela, işyerinizde yöneticinizden gelen, acil cevaplanması veya tercüme edilmesi gereken çok önemli İngilizce mailler olabilir ya da çok önemli bir toplantı öncesinde, hazırladığınız İngilizce sunumunuzda, gramer hatalarınızın düzeltilmesi konusunda desteğe ihtiyacınız olabilir. Bu tip sorunlarınıza bir sonraki Online dersimizi beklemeden, anında İngilizce destek sağlıyoruz.

Diğer platformlarda (Cambly, Preply, vb) dersin saat ücretini ödeyip, acil durumlarda destek almak istediğinizde ekstra ücret ödersiniz.

Fakat bizimle çalışırken endişelenmenize gerek yoktur.

Bunu bir Netflix aboneliğine sahip olmak gibi düşünün. Her film izlediğinizde Netflix’e ödeme yapmazsınız. Krause English de aynı mantıkla çalışır. İngilizce desteğe her ihtiyacınız olduğunda ekstra ödeme yapmazsınız. Aboneliğiniz süresince sadece dersler sırasında değil, her zaman İngilizce destek için hazırız.

Do I need to be giving presentations at work to benefit from the Presenter packages?

Hayır.

You don’t need to actively be giving presentations at work (“actively” meaning one presentation or more every week), but if you’ve got two or three examples we can work with in class (like a presentation your boss gives each month and you’ll need to do soon), you’ll get about three times as much benefit from the packages.

Eğer yurtdışında, herhangi bir ülkede yaşıyorsam Krause English'ten eğitim alabilir miyim?

Elbette. Krause English, dünya çapında, çeşitli ülkelerde yaşayan kişilerle çalışmaktadır. Uluslararası digital bir dil okuludur. Aslında, hiçbir ülke işimizin %30’undan fazlasını oluşturmaz.

Dersler online olarak verildiğinden, nerede olursanız olun, sizin için en uygun saatlerde eğitim programı oluşturulur.

Ya çok sık seyahat ediyorsam?

Müşterilerimizin çoğu, çok sık iş seyahatine çıkmaktadır. Bu nedenle, online dersler onlar için tercih sebebi olmaktadır.

Size özel hazırlayacağımız ders programıyla, siz seyahat ederken bile derslerinize keyifle devam edebileceksiniz. Böylelikle, günlük İngilizce öğrenme rutininizi aksatmadan, eğitiminize seyahat ederken bile devam edebileceksiniz.

Eğitimleriniz başlangıç seviyesindeki öğrenciler için uygun mu?

Evet. İngilizce öğrenmeye yeni başladıysanız, temel ve orta seviye dersleri deneyimli İngilizce öğretmeni Tuğba Krause tarafından verilmektedir.

Eğitim süresince çeşitli dergi ve gazetelere abone olmalı mıyım?

Hayır. Eğitimlerimizde, yurtdışındaki nitelikli yayınlardan derlediğimiz materyaller ve makaleleri kullanmaktayız. (Financial Times, New York Times, Economist, vb) Abone olduğumuz bu sitelerden seçtiğimiz makaleleri size ödev olarak gönderiyoruz.

Krause English güvenli bir eğitim platformu mudur?

Evet kesinlikle.

Krause English olarak, müşterilerimizin en güvenli ortamda eğitim almalarını ve hizmetlerimizden yararlanmalarını oldukça önemsiyoruz. Aslında, neredeyse tüm müşterilerimiz gizli konuları (şirket stratejileri, kazanım hedefleri, şirket içi konular vb.) sınıflarımızda tartışırlar ve bu sınıflarda tartışılan her şey o sınıflarda kalır.

Adınız, sizinle ilgili her şey ve sınıfta tartıştığımız veya yaptığımız her şey kesinlikle sizinle bizim aramızda.

Eğitim paketimi dondurabilir miyim? / Ara verebilir miyim?

Evet ama eğitimlere ara vermenizi pek önermiyoruz.

Eğitim paketini dondurmak ne demektir? Diğer bir deyişle eğitime ara vermek ne anlama gelir?

Örneğin, çok yoğun çalışıyorsunuz ve birkaç hafta ya da 1 aylığına ara verip veremeyeceğinizi soruyorsunuz.

Eğitimlerimizdeki en önemli yaklaşımımız, hayatınızda değişiklik yaratacak günlük İngilizce pratik yapma alışkanlığını kazanmanızı sağlamaktır. Ve bu alışkanlık günde sadece birkaç dakikanızı alır. Ancak, hergün mutlaka yapılmalıdır.

Derslere başlamadan önce ( bizimle ya da kendi kendinize çalışırken) kendinize, bu alışkanlığı kazanmak isteyip istemediğinizi bir sorun.

İstisnasız hergün, sadece birkaç dakikanızı ayıracağınız bu İngilizce pratik alışkanlığı, hayatınızda büyük bir değişim yaratır. Bu alışkanlığa ara verip, tekrar tekrar yeniden başlamak sizi sadece demotive eder.

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

Bizimle 7/24 e-posta, videokonferans, WhatsApp ya da telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim süresince ne kadar ilerleme kaydettiğimi nasıl ölçüyorsunuz?

İlk dersten itibaren, başarı grafiğinizi birçok kriteri göz önünde bulundurarak değerlendiriyor, size düzenli geri bildirim gönderiyoruz. Bu kriterler:

–Okuma becerileriniz
–Yazma becerileriniz
–Konuşma becerileriniz
–Dinleme becerilerinizden oluşmaktadır.

Sizinle iletişim kurduktan sonra ne zaman geri dönüş sağlıyorsunuz?

Bize mesaj gönderdiğinizde, en kısa sürede size geri dönüş yapıyoruz. (Genellikle 2 saat içerisinde)

Ayrıca haftasonu ve tatil hariç, sorduğunuz bir soruya cevap almak için 24 saatten fazla bekletilmemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

İngilizcede istediğim seviyeye ulaşmam ne kadar zaman alır?

Bu tamamıyla sizin kendi spesifik hedefinize bağlı olarak değişir. Fakat Krause English olarak, sizi bu hedeflere en kısa sürede ulaştırmak için en verimli yöntemleri uyguluyoruz.

Bir genelleme yapmak gerekirse, istenilen seviyeye, sıkı ve disiplinli bir çalışmayla 2 ay sonra bazen de 3-4 ay sonra ulaşılabilmektedir.

Müşterilerimizin bizimle ortalama çalışma süresi 11 aydır. Bazılarıyla yıllardır çalışıyoruz bazılarıyla da 2 ayla sınırlı kalabiliyoruz. Ama ortalama çalışma süremiz 11 aydır.

Ne zaman ödeme yapabilirim?

Ödemeler, her ayın başında yapılır.

Yani bu, ödemelerin, eğitim başlamadan önce yapılması anlamına gelir. Uzun süreli bir taahhüt altına girmek zorunda değilsiniz. Yani o ay, eğitimlerimizden memnun kalmazsanız, bir sonraki ay devam etmeyebilirsiniz.

Derslerimi erteleme imkanım var mı?

Evet. Ertelemek durumunda kaldığınızı, planlanan ders saatinden 1-2 saat önce bize bildirebilirsiniz. Böylece beklenmedik, acil bir durum sözkonusu olduğundan, sizin için en uygun saatte telafi derslerimizi planlamamız mümkün olacaktır.

Fakat bu konuyla ilgili önemli bir kuralımız bulunmakta: Eğer eğitim süreci devam ederken, aylık eğitim bedeli ödenmezse, geçmiş aylara ait (varsa) telafi dersi hakkı kaybedilmiş olur.

Örneğin, geçen aydan ertelenen 4 dersiniz varsa, bulunulan ayın ödemesi yapılmadığı takdirde, bu 4 telafi dersi iptal olur.

Para iadesi yapıyor musunuz?

Hayır.

Eğitim programlarımız aylık olarak planlanır.

Herhangi bir uzun süreli sözleşme, taahhüt sözkonusu değildir. Eğer eğitimden çıkmak istiyorsanız, bir sonraki ay ödeme yapmamanız yeterlidir.

Ödemeleri nasıl yapabilirim?

Tüm Debit ve kredi kartlarınızla ödeme yapabilirsiniz. (Visa, Mastercard, American Express, Discover, vb.) Banka havalesi ve PayPal ile de ödeyebilirsiniz.

Her ayın başında size email aracılığıyla bir makbuz gönderiyor olacağız. Dilediğiniz şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Unfortunately, we do not accept stacks of cash or paper checks at this time.

Verilerim güvence altında mı?

Evet.

Müşterilerimizle paylaştığımız tüm veriler için endüstri standardı Secure Socket Layer (SSL) ve Hypertext Transfer Protocol Secure (HTTPS) şifreleme önlemlerini kullanıyoruz.

Ayrıca, kredi kartı bilgilerinizi saklamıyoruz. Bu nedenle bu bilgilerinizin hacklenmesi ve çalınması sözkonusu değildir.